Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

W dniu 29 czerwca 2012 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Po mszy świętej w kościele pw. Bożego Ciała, o godz. 9.30 odbyła się uroczystość zakończenia roku dla klas IV- VI. Uroczystość była przygotowana przez uczniów klas szóstych, pod opieką Pani Barbary Matuszewskiej. Oprawę muzyczna opracowała Pani Izabella Janik a oprawę plastyczną wykonały Panie Ewa Bielińska, Magdalena Sołtysiuk- Kruś i Anna Sieczkiewicz. Dyrektor Szkoły, Pan Daniel Wiszniewski odczytał list Rzecznika Praw Ucznia Marka Michałka z okazji zakończenia roku szkolnego. Uczniom klas VI, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce wręczono nagrody książkowe. Część artystyczną, w której wystąpili uczniowie klas VI c i VI e publiczność nagrodziła burzliwymi oklaskami.

O godz. 12.00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas 0-III. Najlepszym uczniom klas III wręczono nagrody książkowe. Piękną część artystyczną zaprezentowali uczniowie klasy IIIa, przygotowani przez Panią Annę Staniszewską. Gromkimi brawami nagrodzono uczniów z klasy IIIe, pod opieką Pani Anny Kowalczyk, którzy zaprezentowali piękną wiązankę tańców: od walca angielskiego, poprzez rock and rolla do lambady.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji