Wschodnie Projekty Fotograficzne

"Na chłopską nutę"

Dnia 8 lutego 2015 grupa uczestników koła fotograficznego FOTO amator przy SP10 w składzie: Adam Chomiuk, Marcel Zelent, Martyna Kondraciuk, Natalia Bajerowska i Zosia Żądełek z opiekunką grupy panią Renatą Ciok wyjechała na sesję zdjęciową zorganizowaną  przez Wschodnie Projekty Fotograficzne.  Miejscem spotkania był dom biesiadny „Biesiadne sioło” w Przyworach Dużych k/ Siedlec. Sesja odbyła się pod tytułem  „Na chłopską nutę” i  przyciągnęła około 80 osób. Byliśmy  najmłodszymi uczestnikami fotografami - amatorami.  W tak dużej sesji zdjęciowej uczestniczyliśmy po raz  pierwszy. Podczas Wschodnich Projektów Fotograficznych spotkali się fotografowie, modelki, wizażystki. Mieliśmy okazję zaobserwować pracę fotografa „od kuchni”. Obejrzeliśmy występ Zespołu Pieśni i Tańca Niwa z Krzeska a także udzieliliśmy krótkiego wywiadu Katolickiemu Radiu Podlasie. Bardzo nam się podobało. W niebanalny sposób spędziliśmy czas. Pobyt w tym uroczym miejscu zaowocował  wykonaniem  dużej ilości zdjęć, które wkrótce obejrzymy na wystawie fotograficznej zorganizowanej w naszej szkole.

Zapraszamy do posłuchania wywiadu udzielanego również przez naszych uczniów Katolickiemu Radiu Podlasie

Obejrzyj galerię Adama Chomiuka ...>>>