Witamy wiosnę!

W dniu 21-03-2012 opuściliśmy szkolne ławki. W tym dniu nie było w szkole lekcji. szkole odbyły się zawody sportowe, w klasach odbyły się różnorodne konkursy i imprezy klasowe. Wiele klas w tym dniu wzięło udział w przedstawieniu w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach oraz w seansach w Nowym Kinie Siedlce. Kilka klas wybrało się na wycieczki po mieście oraz nad zalew siedlecki szukając śladów nadchodzącej wiosny. Teraz już, z utęsknieniem czekamy na prawdziwą (a nie tylko astronomiczną) wiosnę i prawdziwie ciepłe dni.

Uczniowie klasy II b pod kierunkiem wychowawczyni p. Bożeny Litwińczuk przygotowali przedstawienie pt. "Witamy wiosnę". Treść przedstawienia nawiązywała do pożegnania odchodzącej zimy i powitania wiosny. Uczniowie przypomnieli też o dawnym zwyczaju jakim jest topienie Marzanny. Występy uświetniły piosenki w wykonaniu małych artystów.

Przedstawienie obejrzały dzieci z klas młodszych.