Przedstawienia o tematyce wielkanocnej

W dniu 14 kwietnia 2011 odbyły się w naszej szkole przedstawienia o tematyce wielkanocnej. Najpierw swoje przedstawienie zaprezentowały dzieci z koła prowadzonego przez Panią Krystynę Dmowską. Dzieci w wesołych scenach przekazały nam informacje o zwyczajach wielkanocnych. Bardzo ciekawie wiadomości te uzupełniła Pani Krystyna Dmowska. Przedstawienie zakończono konkursem, w którym każdy mógł odpowiadać na pytania dotyczące obrzędów i zwyczajów wielkanocnych.

Następnie swoje przedstawienie zaprezentowały dzieci z klas III b i III e pod opieka Pań: Jolanty Kielak i Ewy Czajkowskiej.

Serdecznie dziękujemy.

Na stronie prezentujemy również okolicznościowe kartki świąteczne wykonane przez Panie: Małgorzatę Kudelską, Beatę Pastor i Małgorzatę Szczygielską ze świetlicy szkolnej.