Pierwszy Dzień Wiosny

W dniu 21 marca 2011 r w naszej szkole nie było lekcji. W dniu tym odbyły się różnorodne zajęcia wychowawcze zaplanowane przez wychowawców. Atrakcją dla naszych uczniów było przedstawienie "Szewczyk Dratewka" wg bajki Janiny Porazińskiej. Było to przedstawienie w którym wystąpili zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

Udział wzięli uczniowie z wielu klas oraz następujący nauczyciele: Pani Grażyna Bejger, Pani Grażyna Bańkowska, Pani Hanna Konasiuk, Pani Ewa Kosmalska, Pani Elżbieta Kukawska, Pani Joanna Wiszniewska  i Pan Rafął Chybowski.

Przedstawienie zostało nagrodzone gorącymi oklaskami przez widzów, szczególnie gorące brawa zebrał Pan Rafał Chybowski, który wcielił się w rolę panny młodej. Było to przedstawienie "z przymrużeniem oka", ale w Pierwszym  Dniu Wiosny  takie właśnie powinno być.

Gratulujemy i czekamy na kolejne spektakle.

Po spektaklu nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Sylwia Przybyłek, Panowie Rafał Chybowski, Sławomir Czubaszek, Piotr Korbel, Adam Tomczuk i Kamil Wolski zorganizowali zawody sportowe dla naszych uczniów.

Pierwszy Dzień Wiosny był bardzo udany.

Przedstawienie "Szewczyk Dratewka"

Zawody sportowe