"POWITAJMY WIOSNĘ NA SPORTOWO"

W dniu 22 marca 2011r. w naszej szkole odbyła się impreza dla  uczniów z oddziałów przedszkolnych działających przy  szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Siedlce  „Powitajmy wiosnę na sportowo”. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Siedlce Pan Wojciech Kudelski.

Cele imprezy :

- integrowanie grup przedszkolnych oraz nauczycieli,

- współpraca między szkołami,
- zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej,
- ćwiczenie sprawności działania i komunikowania się w grupie,
- wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo.

W imprezie udział wzięło siedem dziesięcioosobowych zespołów reprezentujących poszczególne szkoły. Rozegrano szereg konkurencji sprawnościowych, zespoły zaprezentowały również hasła i piosenki. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali organizatorzy: Pani Bożena Rozwadowska, Pani Anna Gregor - Mitura ,  Pan Piotr Korbel i  Pan Kamil Wolski.  Wspaniałe dekoracje wykonały Panie: Anna Sieczkiewicz i Małgorzata Kudelska. W jury zasiedli : Pani wicedyrektor Maria Potyra - Dąbrowska oraz Państwo Józefa Jóźwik i Mariusz Berczyński, doradcy metodyczni z SCDiDN Siedlce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale a trzy najsprawniejsze zespoły otrzymały puchary.

Nagrody ufundował Urząd Miasta Siedlce, poczęstunek dla dzieci ufundowało siedleckie MPK.

Serdecznie dziękujemy.