Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012.

1 września 2011 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 8.30 od mszy świętej w parafialnym kościele p. w. Bożego Ciała. O godz. 9. 30 w sali gimnastycznej odbyła się  uroczysta akademia. Na uroczystości gościliśmy przedstawicieli siedleckich władz samorządowych: Przewodniczącego Rady Miasta  Siedlce Pana Piotra Karasia, wiceprzewodniczącego Rady Miasta Pana Bogumiła Kacprzaka, zastępcę naczelnika Wydziału Edukacji Pana Pawła Golca. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego, Dyrektor Szkoły Pan Daniel Wiszniewski powitał wszystkich zebranych, odczytał list Mazowieckiego Kuratora Oświaty Karola Semika i złożył serdeczne życzenia pomyślności w nowym roku szkolnym. Pan Dyrektor nawiązał do 72 rocznicy wybuchu II wojny światowej, podkreślił, że wszyscy powinniśmy otaczać szacunkiem i pamięcią obrońców Ojczyzny z 1939r. Po przemówieniu Dyrektora Szkoły, głos zabrali kolejno zaproszeni goście. Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie klasy V b pod opieka Pań: Alicji Osiak i Izabelli Janik przedstawili krótkie przedstawienie. Po przedstawieniu, uczniowie z wychowawcami udali się na spotkania do sal lekcyjnych.

O godz. 12.00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego dla klas 0-III. Krótkie przedstawienie przygotowały dzieci z klasy II d pod opieką Pani Katarzyny Chojeckiej. Po krótkich przemówieniach okolicznościowych Pana Dyrektora Daniela Wiszniewskiego i Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Urszuli Misiak, wszyscy pierwszoklasiści zostali wyczytani i ustawili się pod opieka wychowawców, Pań: Grażyny Bejger, Ewy Czajkowskiej, Bożeny Przesmyckiej, Bożeny Rozwadowskiej i Bożeny Szoplik.  Wylosowano literki przyporządkowując im poszczególne klasy. Wychowawcami oddziałów przedszkolnych w tym roku szkolnych są Panie: Grażyna Dołęga- Pacek, Anna Gregor- Mitura i Jolanta Kielak.

Wszystkim naszym „zerówkowiczom” i pierwszoklasistom życzymy sukcesów w naszej szkole.