Szkolny Dzień Profilaktyki

W dniu 28 kwietnia 2011 w Szkole odbyły się spektakle profilaktyczne dla uczniów klas 0-VI w wykonaniu aktorów Teatru "Kurtyna" z Krakowa.

Dla klas 0-III przedstawiono spektakl "Dylematy małej Agaty", który w prosty i przystępny sposób promował zdrowy tryb życia. Mówił o zagrożeniach dla naszego organizmu z powodu palenia papierosów i picia alkoholu. Poruszał problematykę bezpieczeństwa dzieci przebywających poza domem.

Dla uczniów klas IV- VI odbył się spektakl "Droga bez powrotu". Spektakl stawiał sobie za cel pogłębienie świadomości uczniowskiej na temat zagrożeń i konsekwencji uzależnień. W przedstawieniu poruszony został problem nadużywania alkoholu w różnej postaci oraz używania "dopalaczy".