Dnia 4.X.2010 r. naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście:

- aspirant Józef Cabaj z Wydziału Ruchu drogowego KMP w Siedlcach

- młodszy aspirant Beata Chróściel z Sekcji d/s nieletnich KMP oraz Jerzy Chmieliński z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach.

Wielką atrakcją dla uczniów wszystkich klas 1 ,0A i 0B oraz dzieci ze świetlicy szkolnej był wjazd samochodu policyjnego na sygnałach świetlnych i dźwiękowych na plac szkolny.

Spotkanie prowadził policjant siedleckiej  „Drogówki ‘’ – Aspirant  Janusz Cabaj.  Dzieci poznały wyposażenie samochodu policyjnego, miały możliwość potrzymania  „lizaka’’ i latarki sygnalizacyjnej. Pozdrowiły również oficera dyżurnego . Druga część spotkania odbyła się w świetlicy szkolnej . Była to prezentacja multimedialna „Bezpieczna droga z radami SPOMGEBOBA”. Wszystkie dzieci uczestniczące w spotkaniu otrzymały różne elementy odblaskowe przekazane przez WORD w Siedlcach.

Serdecznie dziękujemy!