pt. „Palma wielkanocna”

Uczniowie naszej szkoły przygotowali oryginalnie wykonane palmy wielkanocne używając naturalnych materiałów roślinnych oraz ręcznie wykonanych kwiatów z bibuły.

Sposób wykonania palm wielkanocnych jest od lat znany uczniom naszej szkoły, między innymi z powodu organizowania kiermaszy  wielkanocnych przez nauczycieli świetlicy szkolnej, na których można nabyć palmy, a wcześniej uczestniczyć w ich tworzeniu.

W tym roku uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I-VI:

Marysia Kryńska If, Natalia Grzymała Ig, Wiktoria Pogonowska IVb, ,Szymon Krzyziński IVb,

Gabriel Ławecki Vc, Aleksandra Mielańczuk IVe, Jakub Gurba VIa.

Marysia Kryńska z klasy If zdobyła I miejsce w grupie wiekowej klas I-III, Jakub Gurba  z klasy VIa zdobył wyróżnienie w kategorii wiekowej klas IV-VI.

Wymienionym uczniom gratulujemy osiągnięć!

Zapraszamy do zwiedzania wystawy palm wielkanocnych zorganizowanej w Małej Galerii Plastycznej MOK, przy ul. Sienkiewicza 64.

Szkolnymi opiekunami konkursu są panie Małgorzata Kudelska i Ewa Bielińska.

Zdjęcia obrazują wytwory uczniów, oraz uroczystość rozstrzygnięcia konkursu.