Podsumowanie Międzyszkolnej Papieskiej Olimpiady Dziecięcych Talentów -Siedlce 2012r

18 maja w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach odbyło się podsumowanie Międzyszkolnej Papieskiej Olimpiady Dziecięcych Talentów -Siedlce 2012r. i wręczenie nagród.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I – III, którzy brali udział
w różnych konkursach.

Do spartakiady uczniowie przygotowywali się przez kilka tygodni pod kierunkiem p. G. Bejger i p. M. Latoch. Walczyli zaciekle i  zajęli pierwsze miejsce. Z kl. I B –Wereda Dominika i Nawrocki Hubert,
 z kl. I D – Głuchowska Małgorzata, Chojnacki Dawid i Guziak Igor, z kl. II A- Pachnik Natalia i Stefaniuk Kacper, z kl. II C – Żuk Weronika i Krasuski Dominik,

z kl. II D – Posiadała Albert, z kl. III A – Przybyłek Aleksander, Filipek Michał i Hołubiec Katarzyna, z kl. III B – Banach Wiktor, z. kl. III C – Paluch Maja i Wierzbicka Karolina. Drużyna otrzymała puchar, a każdy zawodnik  nagrodę książkową.

W konkursie literackim  ,,Ojcze Święty, chcę Ci powiedzieć”:

- drugie miejsce – Adrian Nowosielski kl. III C (wych. p. Z. Próchenko)

- wyróżnienie i nagrodę Siedleckiej Grupy Literackiej ,,Witraż” – Cyprian Szewczak kl. II C ( wych. p. M. Latoch)

W konkursie recytatorskim  poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II:

- wyróżnienie  - Aleksandra Wysokińska kl.II C ( wych. p. M. Latoch

W konkursie piosenki ,,Panu śpiewaj, Panu graj”:

- wyróżnienie – Marta Berczyńska kl.III A ( wych. p. A. Staniszewska)

W konkursie plastycznym   ,,Jan Paweł II kocha dzieci”:

- wyróżnienie – Olaf Ługowski  kl. I E  (wych. p. B. Szoplik)

W konkursie wiedzy o Janie Pawle II:

-II miejsce – Wiktor Chojnacki kl. III A (wych. p. A. Staniszewska)

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.