"Muzyczny zegar"

13 stycznia 2015 roku, po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole zespół LIMBOS, który tym razem zaprezentował koncert pt. "Muzyczny zegar".

W repertuarze znalazł się utwór z polskiego przygodowego filmu: "Podróż za jeden uśmiech" - Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, angielska piosenka - światowy hit Phila Collinsa - "Kolejny dzień w raju",  piosenki współczesnych polskich wykonawców "Ciągle pada"- Czerwonych gitar, "Słodkiego miłego życia" zespołu Kombi; wesoły, rytmiczny i efektowny utwór "Hiszpańska pchła" - Juliusa Wehtera, muzyka folklorystyczna -"Kujawiak Wieniawskiego". Poza tym: "Dzieci Sancheza"- Chucka Mangione, "Cztery Pory Roku" - Antonia Vivaldiego i "Zegarowa niespodzianka" zespołu Limbos.

Dziękujemy za wspaniałą muzyczną lekcję.