Uroczyste podsumowanie

Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

w  roku szkolnym 2015/2016

... >> galeria

W dniu 3 czerwca  2016r.  w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury  w Siedlcach odbyła się miła uroczystość podsumowująca XIV  edycję Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej organizowanej przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Uczniowie naszej szkoły siedmiokrotnie byli laureatami w następujących konkursach przedmiotowych:

konkurs

muzyka

Weronika Żuk

Izabella Janik

Uroczystość rozpoczęła się od koncertu uczniów Szkoły Muzycznej w Siedlcach. Wśród wykonawców była Wiktoria Gurba, uczennica klasy IV naszej szkoły oraz Jakub Gurba, który  jest absolwentem naszej szkoły.

Serdeczne życzenia i gratulacje laureatom, ich rodzicom, nauczycielom i dyrektorom złożył obecny na uroczystości Zastępca Prezydent Miasta Siedlce Pan Jarosław Głowacki.

Nagrody i dyplomy wręczyli Pani Urszula Wyrzykowska – Dudek, Dyrektor SCDiDN oraz Zastępca Prezydent Miasta Siedlce Pan Jarosław Głowacki  i Pan Sławomir Kurpiewski, naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Siedlce.

W ogólnej klasyfikacji szkół zajęliśmy w tym roku szkolnym II miejsce. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach.

Gratulujemy wszystkim laureatom, ich rodzicom i nauczycielom.