strona główna >gazetka1>gazetka2 >gazetka3>gazetka4>gazetka5>gazetka6>gazetka7>gazetka8>gazetka 9>gazetka10>gazetka11>gazetka12>gazetka 13>gazetka14

Podsumowanie VI Międzyszkolnej Lii Przedmiotowej

Dnia 16 maja 2008r w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siedlce odbyło się uroczyste podsumowanie VI Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej. W uroczystości wzięli udział laureaci konkursu, ich opiekunowie, rodzice i  dyrektorzy szkół.

Laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe z rąk Prezydenta Miasta Siedlce Pana Wojciecha Kudelskiego oraz Dyrektora SCDiDN w Siedlcach Pani Urszuli Wyrzykowskiej- Dudek. W tegorocznej edycji konkursu Szkoła Podstawowa nr 10 w ogólnej klasyfikacji szkół została sklasyfikowana na bardzo wysokim II miejscu, za Szkołą Podstawową nr 6 w Siedlcach.

Mamy w tym roku laureatów w pięciu konkursach. Największy nasz sukces to konkurs przyrodniczy, w którym nasi uczniowie, pod opieką Pani Elżbiety Kukawskiej zajęli trzy pierwsze miejsca.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Oto nasi laureaci:

Nazwa konkursu

Miejsce z finale

Nazwisko i imię ucznia

Nazwisko i imię opiekuna

Ewa Leśniak

Jakub Krasowski

Mateusz Rymuza

historyczny

Michał Kowalczyk

Barbara Jaskólska

muzyczny