Międzyszkolna Liga Przedmiotowa 2010r.

W dniu 21 maja 2010r w obiekcie Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie VIII Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej. W roku szkolnym 2009/2010 uczniowie naszej Szkoły zostali laureatami w 5 konkursach:

• konkurs informatyczny: I miejsce Antoni Sarnowski, opiekun Pani Renata Ciok

• konkurs muzyki: II miejsce Karolina Ostrowska, III miejsce Karolina Wardak, opiekun Pani Izabella Janik

• konkurs plastyki: III miejsce Magdalena Miłobęcka, opiekun Pani Ewa Bielińska

• konkurs przyrody: III miejsce Magdalena Miłobęcka, opiekun Pani Barbara Lewicka

• konkurs kształcenia zintegrowanego: III miejsce Kacper Krasuski, opiekun Pani Bożena Litwińczuk.

Wszyscy laureaci otrzymali cenne upominki (sprzęt sportowy, plecaki, sprzęt elektroniczny). Nagrody wręczyli i podsumowania konkursu dokonali: Pan Sławomir Kurpiewski Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Siedlce i Pani Urszula Wyrzykowska- Dudek Dyrektor Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. I miejsce w klasyfikacji szkół zajęła w tym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.