Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych

8 maja w auli Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych, zorganizowanych w roku szkolnym 2014/2015 na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty, przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Uroczystość prowadził Jarosław Zaroń Dyrektor Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Wśród zaproszonych gości byli: Katarzyna Góralska Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Krystyna Mucha Dyrektor Wydziału Kształcenia Ogólnego Kuratorium Oświaty w Warszawie, Mirosław Krusiewicz Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, dr Krzysztof Bryś Prodziekan ds. ogólnych Politechniki Warszawskiej. Wykład wygłosił dziennikarz  TVP Radosław Brzózka „Małe jest wielkie!!!”.

W uroczystości tej uczestniczył uczeń klasy VIa Maciej Chojecki, który został laureatem konkursu matematycznego. Uczniowi towarzyszyli Rodzice i opiekun Dorota Saj.

Tytuł finalisty tegorocznego konkursu z matematyki uzyskała Weronika Sobiczewska uczennica klasy VIa.

Uczniom, ich Rodzicom i opiekunowi gratulujemy!!!