Uroczyste zakończenie
roku szkolnego 2015/2016

W dniu 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Po mszy świętej w kościele Bożego Ciała, o godz. 9.30 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas IV - VI. Uroczystość była przygotowana przez uczniów klas szóstych, pod opieką Pani Ewy Doleckiej, Pani Barbary Lewickiej i Pani Iwony Wadas. Oprawę muzyczną opracowała Pani Izabella Janik. Dyrektor Szkoły, Pan Daniel Wiszniewski podziękował wszystkim uczniom i nauczycielom za wytężoną pracę, która zaowocowała wieloma sukcesami w różnorodnych konkursach oraz wysokim wynikiem w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej.

Serdeczne gratulacje i życzenia złożyła wszystkim Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Bogusława Sawicka.

Podczas uroczystości Pan Dyrektor podziękował za wieloletnią pracę pracownikom odchodzącym na emeryturę: Pani Janinie Kondrackiej oraz Pani Grażynie Bejger. Podziękował również nauczycielom, którzy kończą pracę w naszej szkole: Pani Bożenie Rozwadowskiej i Pani Annie Gregor-Miturze. Uczniom klas VI, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce wręczono nagrody książkowe.

O godz. 12.00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas II-III. Najlepszym uczniom klas III wręczono nagrody książkowe. Uroczystość przygotowały Panie: Jolanta Basiak i Katarzyna Chojecka.
Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

... >> galeria

... >> film