Uroczyste zakończenie
roku szkolnego 2015/2016

W dniu 24 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Po mszy świętej w kościele Bożego Ciała, o godz. 9.30 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas IV - VI. Uroczystość była przygotowana przez uczniów klas szóstych, pod opieką Pani Beaty Wądołowskiej, Pani Barbary Jaskólskiej i Pani Marioli Janiak.  Oprawę muzyczną opracowała Pani Izabella Janik. Dyrektor Szkoły, Pan Daniel Wiszniewski podziękował wszystkim uczniom i nauczycielom za wytężoną pracę, która zaowocowała wysokim wynikiem ze sprawdzianu klas szóstych oraz wieloma sukcesami w różnorodnych konkursach. Serdeczne gratulacje i życzenia złożyła wszystkim Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Bogusława Sawicka.

Podczas uroczystości Pan Dyrektor podziękował za wieloletnią pracę pracownikom odchodzącym na emeryturę: Pani Urszuli Smolińskiej – Ładziak -  pedagogowi szkolnemu oraz Pani Krystynie Remiszewskiej – intendentce. Podziękował również nauczycielom, którzy kończą pracę w naszej szkole: Pani Elżbiecie Kukawskiej, Pani Elżbiecie Tomczuk oraz Panu Andrzejowi Głuchowskiemu.

Uczniom klas VI, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce wręczono nagrody książkowe.

O godz. 12.00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas II-III. Najlepszym uczniom klas III wręczono nagrody książkowe. Uroczystość przygotowały Panie: Bożena Rozwadowska i Anna Gregor Mitura.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

... >> galeria

Rozmiar: 20769 bajtów