Uroczyste zakończenie
roku szkolnego 2014/2015

Czas nauki za nami. Po 10 miesiącach wytężonej pracy, 26 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Dyrektor szkoły Pan Daniel Wiszniewski w okolicznościowym przemówieniu, odczytał listPrezydenta Miasta Siedlce Pana Wojciecha Kudelskiego i Przewodniczącego Rady Miasta Henryka Niedziółki, skierowany do uczniów,w którym przypomniał dzieciom o rozważnym i bezpiecznym zachowaniu podczas wakacyjnych zabaw.

Pan dyrektor pogratulował uczniom sukcesów w nauce oraz w konkursach i zawodach. Podziękował gronu pedagogicznemu za wiele inicjatyw i wytężoną pracę podkreślając mocno osobisty wkład każdego w tworzenie życia naszej szkoły. Słowa uznania oraz gorące podziękowania skierował podczas pożegnania odchodzącej na emeryturę - Pani Zofii Prochenko i Pani Alicji Osiak.

Uroczystość była także okazją do wręczenia nagród książkowych za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie tegorocznym absolwentom.

Na zakończenie uczniowie klas szóstych pożegnali się z nauczycielami i młodszymi kolegami zabawną dramą prezentującą szkolne zachowania uczniów.

Akademię dla klas młodszych przygotowały panie: Zofia Prochenko i Anna Kowalczyk natomiast dla klas starszych panie: Barbara Matuszewska i Elżbieta Kukawska.

Życzymy wszystkim UDANYCH WAKACJI

Zapraszamy też do obejrzenia filmu www.sp10siedlce.edu.pl/koniec_roku.wmv