Pokaz możliwości ludzkiego organizmu.

Dnia 11.03.2011 r. mieliśmy możliwość oglądąć w murach naszej szkoły widowisko pt: Pokaz możliwości ludzkiego organizmu. W naszej szkole wystąpił  Pan Jurij Ziniewicz., kaskader, mistrz karate tradycyjnego, Ninjitsu, Karate-Do Black Kombat, 7-krotnie zapisany w Księdze Rekordów Guinnessa. Określany jest jako "Człowiek Zagadka", "Człowiek Rekord". W czasie pokazu zachęcał wszystkich do uprawiania sportu oraz prowadzenia zdrowego stylu życia, a przede wszystkim uczył szacunku do przyrody i otoczenia, dla słabszych, młodszych i każdego człowieka.  Otworzył zupełnie nowe spojrzenie na człowieka i jego możliwości.
Podczas pokazu zaprezezentował naszym uczniom wspinaczkę po stopniach utworzonych z samurajskich mieczy,  utrzymywał na klatce piersiowej setki kilogramów, w dłoniach giął pręty i gwoździe, których potem kilku naszych pracowników  nie było  w stanie rozprostować.
Podczas pokazu Pan Jurij Ziniewicz chętnie odpowiadał na pytania uczniów i nauczycieli.
 Był to efektowny pokaz możliwości ludzkiego ciała i umysłu. Musimy jednak pamiętać o tym, przed czym przestrzegał prowadzący pokaz Pan Stanisław Stryjński: "Nie próbujcie naśladować mistrza, gdyż jego umiejętności panowania nad własnym ciałem to efekt wieloletnich treningów. A pokaz jest po to, aby udowodnić, do czego jest zdolny organizm człowieka ".