Szkolne Jasełka

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie przedstawienia Jasełek z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku przygotowali je uczniowie klas IV - VI pod opieką Pań: Anny Zdanowskiej, Ewy Doleckiej i Izabelli Janik.

Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Była Maryja, Trzej Królowie, pasterze, aniołki... . Młodzi aktorzy włożyli dużo serca i zaangażowania w przekaz prawdziwej historii narodzin Jezusa.

Przedstawienie wprowadziło wszystkich w iście świąteczny nastrój. Dzieci zaprezentowały najpiękniejsze polskie kolędy oraz złożyły wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2011.