Ferie zimowe 2011 r.

W okresie ferii zimowych w SP 10 odbyły się zajęcia sportowe dla dzieci .

Organizatorem zajęć było Stowarzyszenie „Prometeusz”,  KS „Prometeusz” współpracujące przy organizacji zajęć z Dyrekcją Szkoły Nr 10, przedstawicielami UKS „Aleksandria” – p. Ewą Kosmalską i p. Hanną Konasiuk.

Podczas obozu dzieci miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin. Należały do nich min.: piłka nożna, łucznictwo, boccia, tenis stołowy, ringo, unihokej, rugby, siatkówka, piłka ręczna, piłkarzyki stołowe.

W przerwie zajęć dzieciom rozdawane były paczki zawierające ciastka, słodycze, jogurty oraz owoce a w trakcie całych zajęć dzieci miały dostęp do przygotowanych soków i wody mineralnej.

Organizacja zajęć możliwa była dzięki dotacji Urzędu Miasta Siedlce na organizację wypoczynku w okresie ferii zimowych.