Rodzinne Mistrzostwa Siedlec w Badmintonie

Już po raz siódmy w Szkole Podstawowej nr 10 w Siedlcach odbyły się  Rodzinne Mistrzostwa Siedlec w Badmintonie. Impreza została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy  "Aleksandria" pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Celem imprezy było popularyzowanie badmintona jako dyscypliny sportu dla każdego oraz zachęcanie do rodzinnego, zdrowego  spędzania czasu wolnego przez dzieci i rodziców. Zawody rozegrano w trzech kategoriach, wyłącznie w grze podwójnej. Chwilami rywalizacja była bardzo zacięta ale najważniejsza w zawodach była dobra zabawa.

W kategorii rodzic i dziecko z klasy VI, wygrali, Kacper i Paweł Czarnoccy, w kategorii rodzic i dziecko z klasy V, wygrali Jan i Marcin Kulisiewicz, a w kategorii rodzic i dziecko z klasy IV i młodsi, Daniel i Andrzej Jurzyk. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody i upominki, ufundowane przez Urząd Miasta Siedlce. Nagrody uczestnikom wręczyła Zastępca Prezydenta Miasta Siedlce Pani Anna Sochacka, która wyraziła uznanie dla organizacji imprez promujących zdrowe, wspólne spędzanie czasu przez dzieci z rodzicami.

Głównym organizatorami zawodów był Pan Adam Tomczuk, przy pomocy Pań: Grażyny Bejger, Ewy Kosmalskiej i Hanny Konasiuk